Usługi Medyczno-Sanitarne EKO-MED SYSTEM

O firmie

Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i profesjonalnych serwisów sprzątających min. w Warszawie, która świadczy pomoc z zakresu porządkowo-czystościowego. Wśród naszych dostępnych usług znajdą Państwo głównie dokonywanie sprzątania obiektów medycznych, a także firm, przedsiębiorstw i instytucji prywatnych o charakterze państwowym. Wieloletnie doświadczenie w pracy z naszymi kontrahentami zaowocowało indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz wykonywaniem zleceń, które są ustalane pod kątem wykonywanych świadczeń. Firma Eko-Medsystem to gwarancja najwyższej jakości.

Nasza firma sprzątająca z Białegostoku dokłada wszelkich starań, aby każde zlecenie było wykonywane z należytym pietyzmem przy wykorzystaniu najnowszych technologii sprzątania. Dzięki posiadaniu wysokiej klasy sprzętów i środków czystości od znanych i profesjonalnych firm takich jak: Ecolab, Johnson Diversey, Tana, Merida i Medilab efekty naszej pracy są oszałamiające i znajdują uznanie wśród zleceniodawców.

W trosce o najwyższy standard oferowanych usług z zakresu sprzątania gwarantujemy wszystkim klientom najwyższą jakość i najkrótsze terminy w dostarczaniu i realizacji świadczeń. Stolica jest prestiżowym miejscem, gdzie szczególną uwagę zwraca się na dbałość o szczegóły oraz punktualność. Dlatego jako serwis sprzątający w Warszawie oferujemy samodzielny i sprawny dojazd na miejsce zlecenia.

Zadowolenie i uznanie to motywy, które przyświecają naszej pracy. Ocena klienta jest dla nas niezwykle istotna, dlatego podczas świadczonych usług korzystamy z najnowszych metod sprzątania i dezynfekcji min.

  • metoda mopa jednego kontaktu – sposób, dzięki któremu możemy wyeliminować roznoszenie zarazków i drobnoustrojów pomiędzy pomieszczeniami np. podczas dokonywania czyszczenia szpitali lub placówek medycznych,
  • metoda dwuwiaderkowa – używanie dwóch zbiorników z podziałem na środek czyszczący oraz wodę do płukania pozwala wyeliminować efekty smug i zanieczyszczeń.

Dzięki zastosowaniu powyższych metod nasz klient może liczyć na szybko zrealizowane usługi, kompleksowe czyszczenie, a także mniejsze koszty związane z realizacją świadczeń porządkowo-czystościowych. Eko Medsystem jest firmą sprzątającą w województwie mazowieckim, podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. W trosce o najwyższe świadczenie usług z zakresu sprzątania porządkowo-czystościowego nasza działalność obejmuje takie miasta jak Białystok, Warszawa, Łomża, Ostrołęka, czy Suwałki.

Naszymi atutami są dbałość o szczegóły oraz kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Dzięki temu jesteśmy konkurencyjni zarówno dla firm sprzątających z Białegostoku jak również dla firm sprzątających z Olsztyna. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze usługi są udokumentowane referencjami i ogromnym doświadczeniem z wykonanych zleceń.

Korzystamy tylko ze sprawdzonych marek

loga sprawdzonych marek ze środkami czyszczącymi

Dane teleadresowe

EKO-MED SYSTEM
ul. Doilidy Fabryczne 24 lok. 1
15-566 Białystok

791 600 602
605 279 928