Usługi Medyczno-Sanitarne EKO-MED SYSTEM

Usługi położnej z opieką

O nas

Jestem położną o wieloletnim stażu pracy od 1990r. do chwili obecnej związana jestem z Salą Porodową Szpitala Wojewódzkiego im. J. Śniadeckiego w Białymstoku.

Od 15 lat jestem także położną środowiskową w Poradni Rodzinnej gdzie udzielam pomocy mamom i noworodkom. Przyjęłam na świat kilka tysięcy cudownych dzieci. Pacjentki doceniły moją pasję i wielkie zaangażowanie w wykonywanie tego pięknego zawodu. To dzięki moim wspaniałym pacjentkom zostałam Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Położna Roku” organizowanego przez Fundację „Rodzić po ludzku” i miesięcznik „Rodzice”.

Jestem członkiem Niezależnej Inicjatywy Rodziców i Położnych „Dobrze Urodzeni”.

Położnictwo jest moją pasją i wielkim wyzwaniem. Moim marzeniem jest aby kobiety uwierzyły we własne siły i zdolność rodzenia. Fascynują mnie porody naturalne, bez medykalizacji prowadzone w pozycjach wertykalnych z ochroną krocza gdzie kobieta czuje swoje ciało i to co się z nią dzieje.

Uważam, że ciąża i poród to wydarzenia piękne, naturalne, a także wyjątkowe. Cieszę się, że mam zaszczyt brać udział w tak niezwykle cudownym akcie jakim jest akt narodzin ,słyszeć pierwszy krzyk dziecka, widzieć łzy szczęścia i uśmiech na twarzy rodziców.

Ciągle podnoszę swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, konferencjach, szkoleniach i warsztatach.

Dane teleadresowe

EKO-MED SYSTEM
ul. Doilidy Fabryczne 24 lok. 1
15-566 Białystok

791 600 602
605 279 928